دوره های پیلاتس

بعد از ۱۰ جلسه تمرین متوجه تغییراتی در بدن خود می شوید . بعد از ۲۰ جلسه تمرین دیگران متوجه تغییرات شما می شوند . بعد از ۳۰ جلسه تمرین با بدن کاملا متفاوتی روبه رو خواهید شد .

با پيلاتس عضلاتی قوی همراه با ظاهری متناسب داشته باشيد!

با بالا رفتن سن، داشتن شکم کوچک دشوارتر می شود. دلیل این مسئله چیست؟

تغییرات هورمونی باعث می شوند که کالری های اضافی، یک راست به شکم روند و در آنجا به صورت چربی ذخیره شوند.

محققان دانشگاه ورمونت پس از بررسی ۱۷۸ زن ۲۰ تا ۶۰ سال دارای وزن متناسب، دریافتند که میزان چربی شکمی زنان مسن تر ۵۵ درصد بیش تر از زنان جوان است.

با این حال، داشتن شکم کوچک غیرممکن نیست و تمرین های تقویت کننده شکم می توانند به کوچک کردن آن کمک کنند.

تمرین پیلاتس سلاح مخفی شما است زیرا همه ی عضلات شکمی را درگیر می کند: عضلات شش تکه ی راست شکمی که سطح شکم را می پوشانند عضلات مورب که دو طرف شکم را می پوشانند عضلات عرضی شکمی که در اغلب تمرینات سنتی، تقویت نمی شود.

اما پیلاتس فقط در مورد لاغر کردن دور کمر نیست: همچنین می تواند موجب هماهنگی کل بدن شده ، اندامی برازنده برایتان به ارمغان بیاورد، و به علاوه انجام فعالیت های روزانه را آسان تر سازد.

برای بهترین نتیجه، در حین انجام دادن هر تمرین، شکم خود را منقبض کنید. یک روز در میان، تمرین پیلاتس را انجام دهید.

پيلاتس ورزشي براي بهبود كيفيت زندگي سالمندان

فرآيند سالمندي مجموعه اي از تغييرات نامطلوب ساختاري و عملكردي است كه با افزايش سن به صورتي فزاينده روي هم انباشته شده و علاوه بر ايجاد مانع در اجراي مهارت هاي حركتي و كاهش سازگاري فرد با محيط ، موجب تغييراتي در وضعيت رواني و اجتماعي او مي گردد. ورزش پيلاتس كم هزينه ، كم خطر ، غير تهاجمي و به دور از حركات سريع و انفجاري است و اساس آن بر اجراي حركات به صورت بسيار آرام و كنترل شده است. لذا به كمك آن مي توان با افزايش قدرت عضلاني در سالمندان، پديده زمين خوردن آنها و به دنبال آن هزينه هاي درماني مربوطه را كاهش داد. لازم به ذکر است در رشته پیلاتس سن و جنس ملاک نخواهد بود و تمامی اندامها فعالیت میکنند و هیچ کدام بی تحرک و ساکن نخواهند بود، این امر موجب تناسب اندام و زیبا جلوه تر شدن فیزیک بدن خواهد شد.

 

جهت مشاوره رایگان فرم زیر را پر کنید

دوره های پیلاتس
4.5 از 2 رای

دیدگاهتان را بنویسید

بستن منو