جوانسازی صورت با یوگا

جوانسازی صورت یکی از مهم ترین دغدغه های هر فرد در ایام میانسالی است. برای این کار روش های مختلفی وجود دارد از قبیل استفاده از کرم ها و مواد شیمیایی گوناگون موجود در بازار و یا ماسک های طبیعی. اما یکی از بهترین راهکارها برای این منظور استفاده از حرکات یوگا برای جوانسازی صورت است.

ورزش یوگای صورت یکی از پرطرفدارترین ورزش‌ها برای جوانسازی و زیبایی افراد است؛ زیرا این ورزش پوست‌های چروک را صاف کرده و از پوست های جوان نیز محافظت می کند تا دچار پیری نشود.

به طور کلی یوگای صورت و انواع ماساژ با یک نظام مشابه برروی بدن تاثیر می گذارند؛ وقتی که ماهیچه ها بیش از اندازه فعال هستند، تجمع مواد اضافه و زاید مانند اسید لاکتیک می تواند موجب گرفتگی، درد و اسپاسم عضلات شود.

جوانسازی صورت با یوگای صورت

یوگای صورت و ماساژها سبب بهبود گردش خون و جریان لنفاوی می شوند و اکسیژن تازه و مواد غذایی را به بافت های بدن می رسانند و به خارج شدن مواد سمی و پاکسازی بدن از سموم و جوانسازی کمک فراوانی می کنند.

با انجام ماساژ، توان عضلات بازسازی می شود؛ همچنین ماساژ به فعال سازیِ فرآیندهای مختلف در سیستم عصبی مرکزی و تقویت مکانیزم های آسان کننده کمک می کند؛ همچنین ماساژ تاثیر بازتابی روی عناصر عضلانی که در دیواره عروق خونی قرار دارند می گذارد، که سبب کمک به توزیع خون می شود و فشار شریانی را به حالت عادی در می‌آورد

یوگا حضور کرج با برگزاری کلاسهای یوگا با بهترین کیفیت در خدمت شما عزیزان می باشد.

جهت مشاوره رایگان فرم زیر را پر کنید

جوانسازی صورت با یوگا
5 از 2 رای

دیدگاهتان را بنویسید

بستن منو